SMS – MOTUL CUP – HORŠOVSKÝ TÝN 1.7.2017

Pár postřehů z Motul cupu v Horšovském Týně

1.7. ..Datum, na který se těší zejména školáci, někdo měl tenhle datum označený v kalendáři jako začátek prázdnin a někdo měl poznámku že se pořádá Motul Cup v Horšovském Týně. Náš tým zde nechyběl, ovšem někdo mohl namítat, že se na závodech objevujeme v poněkud nižším počtu než je zvykem.. nebojte příčina není v tom že bychom byli líní! 🙂 ..Začalo to vlastně asi tím, že si Lukáš Želiska vykloubil prostředníček (ale to už všichni asi víte) a nevědomě tak zadal zárodek nové subkultuře, kterou bych pracovně pojmenoval ,,prstíčkáři“.. no a jak je známo Lukáš jezdí na zelené Kawasaki.. je to jeho srdcovka a kluci od nás týmu co jezdí na zelených tak nějak prostě a jednoduše drží při sobě.. aby Lukášovi nebylo líto že nemůže jezdit, tak si Pája Brejcha týden na to demonstrativně rozdrtil článek svého prostředníčku při práci… (zřejmě nic příjemného ..snad to nebude mít vliv na funkci rostlináře) …no a aby je v tom Míra Staněk nenechal tak si podobným způsobem zlikvidoval malíček.. a ze ,,Zelených“ nám zbyl už jen Fanda Dlouhý.. tomu bohužel motorka vypověděla službu.. chlapcůma jejich motorkám přejeme brzké uzdravení a určitě je zase brzy uvidíme na startovním roštu! Naštěstí jezdí ostatní na jiných strojí než na Kawasaki.. a tak se teď můžeme vrátit k tomu, jak to bylo na tom Motulu.. po příjezdu mě trošku překvapila nižší účast jezdců, to bylo zřejmě způsobené tím, že se ve stejný den byl ještě Meteorit v Pacově a dnes se jede MČR v Opatově.. z našeho týmu nás reprezentovali bratři Ludvíkové a Míra Brůžek. Bohužel přijel jsem pozdě a nestihl první rozjížďky aaale o to větší podívanou sem si užil v těch druhých! Nejprve jsem viděl kategorii Veterán kde závodil Míra.. ten nejprve strašnou dobu hledal něco v Karavanu, pravděpodobně potřebnou koncentraci na svůj výkon ..ale to hledání ho bohužel tak vysílilo že dojel až v druhé polovině pole..ovšem vydržel s přehledem celý závod a za čož zaslouží obdiv, na to že nemá natrénováno 🙂 pak přišli MX2 hobby kde jel Pepa, krásně se rval střídavě o druhé a třetí místo, které mu celkově zajistilo i 3 místo na bedně! Jako poslední startovala královská třída MX1 kde byl Martin na celkově 3. Místě! Takže pro náš tým včera 2X bronz! Děkujeme a Gratulujeme!

(autor 848)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..