VVL ASIAWING GROSSKOPF STEELPRO CUP – Kraslice – 2.9.2017

S menším spožděním ale přeci, se dozvíme jak se dařilo našemu týmu v Kraslicíh

….2.9. se měl jet VVL..v Tupadlech u Klatov, ovšem kvůli technickým problémům musel být přesunut do Kraslic… to už všechno asi víte.. co ale nevíte je že se z našeho týmu do daleka vydali závodit hned 4. borci z našeho týmu! Martin Ludvík Pepa Ludvík a Milan&Milan Vaníčkovi! Martin nám pár řádky popsal jeho pocity níže.. cituji: ,,Kraslice připravené na jedničku, ráno trochu bahno, odpoledne paráda..hodně kolejí..krásný motokros! Já dojel obě jizdy druhý ale obě rundy byl první kluk z mx2 takže jsem open vyhrál. Bratr byl dvakrát první, po pěkných soubojí se Zborníkem. Milan st. byl třetí ale nevím jak dopadl Milan ml. “ – Kluci opět dokázali náš tým reprezentovat na jedničku! My jim gratulujeme a určitě o nás ještě letos bude slyšet!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..