SMS-Jižní čechy-Netolice 27.5.2017

V pátek 26.5.2017 se na trať v Netolicích vydali Ludvíci a Brejchovi. Večer opekli nějaké libové masíčko, poseděli u piva a hlavně nastudovali povrch tratě. Pořadatelé trať nalili dostatečně už večer, protože bylo jasné , že bude velké vedro. Ráno do depa přijel Patrik s tatíkem, Jiří Marc a kamarád Ondra Haas. Všichni se vrhli na přejímku , kde bylo narváno kvůli technické přejímce motorky. Tréninky probíhaly ještě na prolité a srovnané trati. To samé už se nedalo říct o rozjížďkách. Musíme trochu pořadatele pokárat za nově nataženou trat.(Dříve to bylo o dost lepší, ale je to jen náš názor.) Ve třídě MX Hobby jel Pepa s Patrikem .Patrik dle jeho slov v 1.jízdě pěknej start ale pak propadačka, protože pořadatelé kropí zrovna před jeho jízdou a Paprikovi to nevyhovovalo.  Paprik  v 1. jízdě blbě, ve druhé to hodilo 10.místo. Pepa Ludvík 1. jízda 6.místo a druhá 7. místo. Celkově byl Pepa 5. Pěkný výsledek. Ve třídě MX2 dojel Pája v 1. rozjížďce na 17. místě  z 32. jezdců. Ve druhé mu vytekly oboje tlumiče a aby se Pája nezmrzačil na zcela rozbité trati , odjel radši do depa. V poslední nejprestižnější třídě MX 1 jeli dva naši jezdci Martin a Jirka. V první rozjížďce odstartoval Martin na posledním místě a začal dotahovat. Netrvalo to dlouho a jízda mimo trať znamenala pád a pokles zpět do zadních příček, nakonec z toho bylo 7. místo. Jirkovi se dařilo lépe, dokonce se držel na 3 pozici než došly síly a  skončilo to hezkým 4 místem. V druhé jízdě se to obrátilo , Martin měl už lepší start a probojoval se na 4 místo, ale síly došly a Martin dojel 5. Jirka na tom byl také dobře a dojel kolem 8 místa. Krásný prosluněný den jsme si užili a děkujeme za podporu našim fanouškům a sponzorům. Těšíme se na další závody.

Fotogalerie – Netolice 27.5.2017

Výsledky – Netolice 27.5.2017

Lukáš Želiska nám poslal zajímavou reportáž ze včerejších závodů! 🙂 …

Ahoj přátelé a kamarádi,
na sobotu 27.5. byl naplánován 3.závod jihočeského přeboru v Netolicích, což je trať, na kterou jsem se od zimy těšil. Bohužel můj prst je buzerant a hojí se asi tak rychle jako Trump plní předvolební sliby, takže stále nemohu jezdit. Za to se mohu dosyta věnovat jiné činnosti a to mi jde moc pěkně. Ano, tou činností je chlastání (povětšinou na žal – R.I.P. Nicky #69, budeš nám chybět). A tak se stalo, že v době kdy jsem měl nasedat k panu Hásovi a Lísovi do nejvytuněnějšího Téčka v galaxii, jsem místo toho hrál svlékací prší proti barmance v nonstopu (o tom jak to dopadlo se zmiňovat nebudu) 🙂
Budík tedy na 11:00, rozkoukat, nakopnout se dvěma espressy a Shockem, sednout do nenápadného auta a předpisovou jízdou vyrazit do Netolek. Příjezd ve 13:00 znamenal missnutí 1.jízdy Paprika, což mi prý do smrti neodpustí a budu si to muset odpracovat. Tak tak jsem stihl start 1. jízdy MX1 Hobby, kde krosí Ondra Hás. Na závodních tratích byl spatřen po dlouhé době. V první polovině závodu jel krásně, bohužel nepříjemný pád na loket mu vystavil stopku do 2. jízdy. Proto ve výsledcích figuruje na posledním místě, jinak by to byla TOP10! Tak příště Ondro!!! V MX2 Hobby Paprik dle jeho slov v 1.jízdě pěknej start ale pak propadačka, protože pořadatelé kropí zrovna před jeho jízdou a Paprikovi to nevyhovovalo. Musím uznat, že kropení pořadatelé v Netolicích zvládnuté nemají, trať vypadala i z pohledu diváka strašlivě uklouzaná, což Paprik a Pepa Ludvík potvrdili – místy sračky a místy beton. Po 2. jízdě přijel Paprik do depa tak nasranej, jak jsem ho ještě neviděl – ve slipech se svým hermelínově zabarveným tělem házel po pořadatelích banány a lipo. To samé u Pepy Ludvíka, chodil a prskal, že je to fakt, fakt špatný. To je teda fakt špatný. Paprik tedy v 1. jízdě blbě, ve druhé to hodilo 10.místo. Pepa Ludvík 1. jízda 6.místo a druhá 7. místo. Celkově byl Pepa 5., ale na vyhlášení se vykvajznul (máš recht Pepo, jak není bedna tak to nemá cenu) takže foto není.
Ve veteránech jsme reprezentaci tentokrát neměli, takže plynule přejdeme k ostrým MX1, kde startovalo pouhých 15 jezdců a nás reprezentoval Martin Ludvík a Jiřík Marc , oba na KTM – ostuda 😀 V 1. rundě se kluci chvíli kočkovali, pak ale Martin vyjel mimo trať, ztratil náskok, a pak ještě jednou, přimo v místě kde jsme fandili. Profičel nám za zády a na mokré trávě to krásně zahodil – nepustil se celou dobu motorky 🙂 Díky Martine za šou pro diváky. Ještě naskočil a dotahoval a dotahal na 7.místo, to mu budiž ke cti. Ve druhé rundě to vypadalo, že se cítil lépe a dojel na pěkném 6.místě. Jirka Marc v 1. polovině rozjížďky předvádí krásnou jízdu, pak mu ale vypne levá ruka a je to v prdeli. V 1. rundě Jirka i přes to krásné 5.místo. Ve druhé jízdě už dojel aby dojel = 10. místo. Ještě musím poznamenat, že než Jirkovi vypne ruka, výskok na startovní rovinu skáče nejdál a nejkrásněji ze všech, asi to bude tím dvoutaktem. Příští rok se na to určitě zajeďte podívat a až bude Jirka ve vzduchu cvakněte si selfie s Jirkou na pozadí. Kdo tohle nemá jako by nežil.
Mějte se krásně a trénujte ať mají diváci na co koukat!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..