SMS-JČ-PACOV-21.4.2018

Máme zde další reportáž tentokrát je autorem Vašek Lísa

Takže je mi ctí Vám představit aktualitku z uplynulého víkendu!

Jak všichni dobře víte, v sobotu se konal v Pacově první závod Jihočeského krajského přeboru a MY (já a Jirka Marc) jako jediné tvrdé, skalní, úžasné, nedostižné a taky úžasné jádro týmu jsme u toho nemohli chybět!.. Zbylá část týmu se samozřejmě pilně připravovala na další závody.. někdo trénoval v Jiníně na upravené trati a někdo alespoň v parném dni doplňoval tekutiny a vitamín B na Rally Šumava.

Den nám začal silnou ranní kávou na Horaždovické benzíně a díky mé ,,dochvilnosti“ jsme přijeli do Pacova mezi posledními.. (pozn. redakce: nemuseli sme čekat na přejímce frontu.. takže áve já! 🙂 ).
Hned po první tréninku nám bylo jasné, že závody budou náročné, jezdců ve všech třídách plný rošt a to se podepsalo i na stavu tratě…
Ta byla už po prvním tréninku na kaši ale za to se celý den pořadatelům dařilo dobře zavlažovat. Měřené tréninky pro Jirku dopadly velmi dobře měl 23. čas, asi si říkáte co je na 23. čase dobrýho.. když se ale podíváte do startovní listiny a uvidíte jména jako Sukup, Čadek, Haas …a moho dalších pochopíte že to je úspěch 🙂 no.. já sem měl 40. čas ze 43. to asi nemá moc cenu komentovat.. Do první rozjížďky se nám oběma povedlo odstartovat bez pádu, čož byl taky úspěch, protože se to tam všechno válelo jak ponožky pod stolem. Jirka dojel 15. a já na 32. místě. Jirka neměl s náročností tratě problém ale mě to nějak nesedlo a od poloviny závodu prostě a jednoduše došli síly…byl jsem tak unavený že i moje únava byla unavená.. a závod který ve finále trval přes 28 minut se pro mě stal spíše bojem o přežití 🙂 po závodě nám pan Marc naordinoval schladit se regenerační ledovou sprchou jako to prý dělají i v USA… no a ta nám otevřela oči a mysl a tak jsme do druhé rozjížďky šli s heslem, že vlastně každý kdo dokončí závod ve zdraví je vítěz 🙂 Jirkovi se jelo tradičně dobře a mě oproti první jízdě také a výsledek? Jirka 12. a já 28. Celkově bral Jirka asi 14. místo celkově u mě asi 30. místo cca 🙂 Nejdůležitější úkol dne byl splněn a to že se nám nic nestalo.. a dojeli jsme celý závod! den jsme si užili ve společnosti p. Marce staršího a šéfmenežerky Vendy P. která nás samozřejmě duševně podporovala 🙂 Za správnost výsledků neručím neb jsem si je zapoměl vyfotit ale snad si tolika nevymýšlím. ..no a kdo jste to vydrželi dočíst až sem, tak děkuju za pozornost a za odměnu Vám sdělím jedno tajemství… šušká se že se Jirka možná vydá zkusit 6. května do Pacova na republiku.. pokud se tak stane určitě Vás budeme jako první informovat!! Proto nám nadále zachovejte přízeň, sledujte nás na Instagramu a Fb a vaše dotazy a náměty volejte řediteli!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..