SMS-ZČ-KŘÍŠE-30.4.2018

Máme zde reportáž z nedělních závodů od možná trochu netradičního externího autora Venciho Zahradníka (startovní číslo 420)

Zdravím všechny naše věrné a milující Fanynky Fanoušky a čtenáře.
Po dlouhém špekulování a hlasování většiny členů světoznámého týmu HH racing jsem nakonec dostal přeci jen zelenou a napíšu vám pár řádků z nedělních závodů MotulCup(středočeský kraj) který se konal v Kříši u Břas.

Jak bývá zvykem pár odhodlaných jedinců (M.Vacovský se svým ochotným mechanikem Martinem dále V.Zahradník a J.Zeman mladší) se vydalo na exkurzi už v sobotu s cílem vybrat a obsadit nejlepší flek pro velmi početnou skupinu z výše uvedeného týmu.
Po příjezdu na místo určené jsme se nestačili divit .
Depo bylo více jak z poloviny zaplněné a nám nezbylo nic jiného než se bohužel spokojit s horní části parkoviště.
To ale naše slavné reprezentanty neodradilo dlouhé a vyčerpávající cesty na trať braly jako součást tvrdého tréninku.
Po ,,zabydleni” se daly hlavy dohromady a začala podrobná několika hodinová teorie od výběru nejlepší stopy na dráze až po umístění na startovací rošt.
Jako první dorazil velice známý jezdec (L.Želiska) s kolegou (M.Brůžek) samozřejmě se skvělou náladou a úsměvem na tváři.
O pár set minut později přijel dochvilný střelec (V.Lísa),který po cestě posbíral pár nedočkavích fanynek (M.Mackovičová,P.Vacovská),které se staraly o obsáhlou fotodokumentaci.
Bambejs který se účastnil kategorie Hoby MX2 dojel kvalifikaci na krásném 18.místě z 33. což je velmi solidní výsledek.
Lukáš po velice těžkém boji dojel první rozjížďku na 22.místě.
Na druhou rozjížďku se nechal inspirovat panem Staňkem a přijel ke startu až když odjížděl 16.jezdec k roštu,tak že to měl jen tak tak.
Bambejs shlédnul pár motivačních videí vypnul a byl doma skoro Holeshot.
Sledovat ho bylo opravdu velkolepé po startu 3.misto bohužel po třetím kole ho nejspíše oslnilo slunce a utrpěl velmi těžký pád při kterém jeho motorka utrpěla těžkou závadu(roztrhl centrální tlumič) a tak musel ze závodu odstoupit.
Co se týče Míry Brožka měli jsme obavu aby nezaspal každá rozjížďka ho vycerpala tak že si musel dát ,,dvacet,, nakonec dojel obě jízdy ve třídě Veteránů na 16.fleku ale jak řekl není důležité vyhrát ale probudit se.
Fotomodel (V.Lísa) dojel kvaldu na uspokojivém 31.místě.
Při první rozjížďce se dostal na 29.místo.
Na druhou jizdu se zakousl a pokusil se více soustředit na závod než na divačky okolo tratě a úspěšně se probojoval na chválihodné 23.místo.

Účast týmu byla mizerná tímto zdravím Patrika Holuba který upřednostnil učení než svou závodní kariéru samozřejmě chyběl i František Dlouhý s Pavlem Brejchou hold máme každej jiné priority.

Sečteno podtrženo za mě se závody v Kříši celkem vydařili sešla se dobrá parta lidí kolem tratě se pohybovalo plno krásných slečnen tak že se i dalo na co koukat nechybělo ani občerstvení tak že za mě palec hore.
Tímto se s vámi loučím a doufám že se uvidíme na dalších závodech v lepším počtu!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..