SMS-JČ-NETOLICE-19.5.2018

O TOM JAKÉ BYLI SOBOTNÍ NETOLICE NÁM NEČO NAPSAL FAND DLOUHÝ

Zdravím fanoušky motocrossu, po delší pauze Vás vítám u dalšího ohlédnutí za víkendem plného závodů. Opět bylo na výběr z několika závodů. Já (Fanda), Pavel, Venda a Míra Brůžek jsme se rozhodli pro závody Jihočeského Krajského přeboru v Netolicích. Kluci Ludvíků vyrazili v neděli do Dobřan a určitě se tady objeví pár slov o tom, jak se jim dařilo. Bambejs neposlechl dobré rady svých kamarádu a jel “závodit” na cross country do Drmoulu. O jeho výsledcích, trápení a o tom jak už vždy bude poslouchat své kamarády se tady taky něco jistě objeví.

Teď už k samotným závodům. Míra svůj trénink nestihl, tak šel rovnou do kvalifikace ve třídě veterán. Veteráni měli nejhorší povrch, vždy bylo velmi nakropeno. Míra se kvalifikaci i v obou rozjížďkách pohyboval okolo 30. místa ze 40 jezdců. Já jsme si trénink na blátě celkem užíval, kvalifikace už byla o dost horší, nepodařilo se mi zajet ani jedno opravdu rychlé kolo, a tak z toho bylo 10. místo z 26 jezdců. Start do první jízdy povedený, jezdil jsem okolo 6. místa, poté jsem se propadl na místo 8. a udržel jsme ho až do konce. Druhá jízda start ještě lepší, ale cca od 4. kola jsem uplně strašně vytuhnul a byl jsem rád, že jsem se držel na motorce. Nakonec 15. místo a spokojenost, že jsem žívý a zdravý. Celých 15minut+2kola jsem se snažil najít aspoň trochu nerozbitou stopu, kde nejsou půl metrové díry, ale nepovedlo se mi. Pavel starty taky umí, obě jízdy v první desítce, ale chybí bohužel výdrž, aby vydržel jet 20 minut v tempu. Když na tom zapracuje tak se můžeme těšit na hodně kvalitní výsledky. V první jízdě 22. místo cca ze 30 jezdců a druhou bohužel Pavel nedokončil pro celkovou únavu organismu 😀 😀 . Venda v nabité kategorii MX1. V první jízdě si Venda dojel pro 17. místo z 22 jezdců a druhou jízdu 18. z 18, protože jsou všichni poserové a do druhé jízdy hodně lidí nenastoupilo. Každopádně Venca dokončil obě jízdy a myslím si, že mu to hodně dalo, snažil se držet pěkné tempo celou rozjížďku. Venda byl o něco trpělivější než já, trochu rovnou stopu hledal dokonce 20minut+2kola, taky se mu to nepovedlo.

Každopádně závody hodnotíme kladně, po dlouhé době, jsme se opět sešli, popovídali si, zasmáli se a to je hlavní. Děkujeme všem, kteří náš podporují, moc dobře víme, jak je to s námi těžké. Těšíme se na viděnou na dalších závodech.

výsledky zde

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..