VVL- ASIAWING BO MOTOR OIL-KAPLICE 11.8.2018


Patrik Holub nám poslal exkluzivní zprávy o sobotních pretěcích!!

Zdravim všechny příznivce, fanoušky, fanynky, vagabundy, vagabundky a zejména tanečnice. Dne 11.8. jsme vyrazili do Kaplice na další závod seriálu VVL. Na tento závod jsme se sjeli v celku hojném počtu 7 jezdců.
Milča Vaníček 65ccm
Martin Ludvík MX1
Pepa Ludvík MX2
Míra Brůžek – veterán
Milan Vaníček – veterán
Lukáš Želiska – hobby mx2
Patrik Holub – hobby mx2.
Na úvod je třeba zmínit, že i když trať byla zkrácená o podstatný a nejzábavnější úsek (občerstvovačka to nebyla, to je zase jiná disciplína) bylo to super ! Trať krásně připravená, rozumně nakropeno zkrátka je vidět, že pořadatelé závody dělat umí !!
Trapný úvodní formality máme za sebou a teď jak to doopravdy bylo. Celé depo dorazilo v piatok večer abychom byli všichni fresh jak jahody. Touto cestou děkujeme Mírovi B. za nocleh. O počasí nemá cenu ani psát protože pokud ste posledních pár let nebyli v Keni nebo někde na Marsu víte, že poslední dobou je v celku víc hot než sou videa zpěvačky Inny (z óčka víte že sou hodně hot). Každopádně naši jezdci reprezentovali na výbornou ! Bratři Ludvíkové ukázali v nejvostřejších kategoriích svůj um a ukázali všem konkurentům záda takže 2x zlato ! Oboum klukům ještě jednou gratuluju za super reprezentaci !! Naši vetoši měli vyrovnané výkony. Kropení padlo před jejich rozjíždkama takže se museli s tratí o trochu víc poprat než ostatní třídy. Milan jel pěkné jízdy, ikdyž má Yamahu, celkově někde kolem 6 místa a další body do seroše. Míra má Yamahu taky, ale ten nenadává na mojí žlutou střelu 😀. Celkově Míra kolem 18 místa, nutno dodat, že se popral s Blanskou kokotlinou statečně i když nemá moc natrenováno. Milča Vaníček jr. drtil v kategorii 65 ccm, kde urval v první rundě 3 flek !!! Je vidět Milči posun a můžeme se rozhodně ještě na co těšit, pokud ho nemine smůla jako v druhé rundě. Milčo nezoufej v Jiníně jim to určitě natřeš ! V kategorii MX2 hobby se Patrik umístil na 2 fleku celkově, v první rozjížďce 3 místo od startu a díky chybě jezdců v čele se dostal v prvním kole na první flek, kterej držel až do konce !! Druhou rundu se musel sklonit před letos skvěle jedoucím Filipem Maxů. Poznámka redakce protože to píšu já (Patrik) musim pokorně napsat, že sem spokojen jinak bych byl určitě víc vychválenej 😀😀. Lukáš Bambejs Želiska byl celý natěšený na ozkoušení nové kamery a obě jízdy nám nenatočil, ano nenatočil ! Depem se proslýchalo že byla chyba v konstalaci hvězd ba dokonce že Mars stínil Saturnu tudíž kamera selhala. Každopádně chyba je na straně pořadatele, prosíme upravit pro další závody kalendář a dbát na pozici planet ! Lukáš měl pěknej start a držel se úspěšně špičky startovního pole cca do 5 kola, kdy mu došly síly, ve druhý rundě start o něco horší a rozbitější trať se podepsala na výkonu, podle Bambejsovo slov to byl boj o přežití každopádně 6 flek celkově je super !
Všem za repre děkujeme a posíláme pac a pusu. Vidíme se v Jiníně, kde v sobotu bude probíhat další závod Jihočeského přeboru.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..