Batti-MX-Cup-18.5.2019

Tentokrát report z Kraslic, který nám poslala naše redaktorka Míša M.:-)

Zdravím všechny fanoušky,

byla jsem pověřena napsáním reportu z víkendových závodu v Kraslicích, kde se jel Batti MX Cup. Na závody vyrazila celá moje rodinka Vaníčků, kde se zúčastnil Matýsek svých třetích závodů v padesátkách, Milánek pětaosmdesátky a Milan starší veteráni.

Ráno v tréninku byl Milánek čtvrtý a Matýsek pátý. Jelikož to jsou bratři jak se patří, tak v kvaldách zajeli oba sedmý místo ( měřili jen jedno kolo). První rozjížďku dojeli oba šestý- Matýsek měl dva pády. Druhou rozjížďku se Matýskovi zadařilo a dojel patej ( jeden pád). Celkové pátý místo z 9 jezdců a první pohár. Na jeho třetí závody velký úspěch a Matýskovo obrovská radost z prvního poháru. Milánek měl druhou rozjížďku bohužel ošklivý pád, kdy se zrovna dotahoval na třetího jezdce. Druhou rozjížďku nedokončil, užil si ošetření paní doktorky a na levý ruce má novej módní doplněk- sádru.

Milca starší se kvalifikoval na 9 místě. Každou rozjížďku se zlepšoval, první dojel na 8. místě a druhou na 6. Celkově to hodilo 7. místo.

Info na konec- z pátka na sobotu měli naši nepříjemné zpestření noci, kdy mamka v půl 3 ráno načapala zloděje v karavanu, stačili vzít jen tablet, ale všem co se nezamykaji- ZAČNĚTE.

Do dalších závodů všem držím palce a našim týmovým pacientům (Patrik, Venda, Milánek, Fanda) přeju brzké uzdravení!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..