VVL- ASIAWING BO MOTOR OIL-Jinín 15.9.2019

Report z vydařeného jinína očima Míši MAckovičové..

Zdravím všechny fanoušky HH RACING TEAMU a hlásím se s reportem z víkendových závodu v Jiníně, kde se jel SMS JČ a VVL-ASIAWING BO MOTOR OIL.

Ke konci sezóny se účast našich závodníků tak trochu zlepšuje, ikdyž to pořád není žádná sláva- lepší by bylo probudit se na jaře, než na podzim kluci! 🙂 Nedělních závodů se zúčastnil Martin Ludvík a Václav Lísa v kategorii OPEN, po dlouhé pauze vyrazil na závody Cáňa a spolu s Bambejsem reprezentovali tým v kategorii MX2 hobby, Milan Vaníček v kategorii veterán, Milánek kategorie 85ccm a Matýsek v padesátkach.

Kategorie OPEN byla nabitá s celkem pěknou konkurencí. Tréninky a kvaldy nevím jak dopadly, ale v první rozjížďce zajel Martin Ludvík na 9. místě a druhou na místě sedmém. Celkově to hodilo 8. místo a slušný výsledek. Václav Lísa zajel první rozjížďku na 20. místě a druhou na 17. Celkově to bylo na 20. místo.

Bambejs alias ranní kocovina ze soboty si po ranním šlofíku v autě sice zajel obě rozjížďky, ale z mně neznámých důvodů nedokončil ani jednu. Za jeho nesportovní chování den před závody ode mě dostává palec dolů 😀 . Cáňa si přijel do Jinína po dlouhé době zakroužit po trati, kde zajel první rozjížďku na 10. a druhou na 5. místě. Celkem tedy pěkně 6. místo.

Milan starší první rozjížďku nedojel a druhé se nezúčastnil z důvodu závodů padesátek, které byly přesunuty na malou trať a kryly se z části s veterány. Důležitější byla podpora našeho nejmladšího jezdce Matýska, který si nevedl v padesátkach jako nejmladší závodník vůbec špatně. Stále má konkurenci v o 3 roky starších a zkušenějších jezdců. Matýskovi se povedly oba starty na druhém místě, ale zatím se na nich nedokáže udržet. I přes to nám předvedl parádní podívanou. Celkově 4. místo.

Milánek jezdil v kategorii 85ccm a trať v Jiníně mu tradičně nesedla, i přesto se nenechal rozhodit a odjel obě rozjížďky bez problémů a myslím si, že i na pěkných místech. První rozjížďka 11. místo a druhá 10. místo.

Na závěr dne bylo celkové vyhlášení seriálu VVL- ASIAWING BO MOTOR OIL. Zmínit musím určitě našeho vítěze Milana Vaníčka veterána, který se umístil v seriálu celkově na 1. místě. GRATULACE a pokud svoji energii nevloží už jen do Matyáše a Milánka, tak věřím, že nám takhle pěkný výsledek ukáže i v další sezóně.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..