ŠAC-JINÍN-26.10.2019

..a máme zde – bohužel – poslední report ze závodů v letošní sezóně ..Zaslala nám jej Míša M. a my ji moc děkujeme! 🙂

Tak jsem se nevyhla ani poslednímu reportu ze závodů, které se jeli tentokrát na trati v Jiníně. Závodů se zúčastnilo opravdu hodně jezdců a téměř v každé kategorii byly rošty narvané k prasknutí. Účast našich jezdců byla jako už tradičně hodně mizerná, protože do Jinína vyrazila jen rodina Vaníčků a Martin Ludvík.
Začnu u našeho nejmladšího jezdce Matýska, který jezdil v kategorii 50ccm spojenou s 65ccm. Tato kategorie jezdila na namotané trati na louce. Matýskovi se na jeho první motokrosovou sezónu daří. První rozjížďku dojel i přes jeden pád na druhém místě a druhou také. Celkově tak krásné 2. místo z deseti padesátek. Matýsek nám opět předvedl pěknou podívanou, protože se toho prostě nebojí! 🙂
Další jezdec Milánek Vaníček už ale jezdil na velké trati v kategorii 85ccm spojenou se 125ccm. První rozjížďku nedokončil, protože si při pádu ohnul řídítka…naštěstí to odnesly jen řídítka :-). Druhou jízdu do závodu nastoupil a dojel na pěkném 7. místě!
Milan Vaníček starší jezdil třídu veterán 40 plus. První rozjížďku nevím přesně, jak dopadl. Druhou rozjížďku měl Milan povedený start, ale postupně se propadl na 8. místo. Tady se bohužel netrénuje a při rozjížďkách pomalu, ale jistě dochází síly. I tak celkově pěkné 11. místo z téměř plného roštu.
Martin Ludvík si zajel dvě třídy- veterán 40 plus a OPEN. Veterány zajel stylem start- cíl 1. místo s přehledem a velkým náskokem obě rozjížďky. V kategorii OPEN, která byla spojená s MX2 startovalo taky opravdu hodně jezdců, Martin zajel dvakrát na 3. místě. Celkově tak krásné 3. místo a domů si vezl dva poháry. Velká gratulace!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..