SMS Jižní Čechy-Jinín 19.7.2020

Zdravíme Vás přátelé! Do dnešního poetickeho okénka přispěl Fanda Dlouhý 🙂

V neděli 19.7. se uskutečnil druhý závod podniku SMS Jižní Čechy, který hostil Jinín u Strakonic. Z našeho týmu si přijeli zazávodit kluci Vaníčků a přijel se svést i Venca s Pavlem.

Vzhledem k tomu, že se zde o týden později pojedu republika, tak bylo opravdu našlapané depo. A kvalifikace byla opravdu bojem o místo na startu. Trať byla dobře připravená, ale sobotní přívalový déšť tomu moc nepomohl. Každopádně podívaná to byla velmi hezká.

Kvalifikace jsem neviděl, proto skočíme rovnou do závodů. Mates v padesátkách nedal nikomu šanci a dojel si pro dvě první místa, tudíž první i celkově. Milánek v první jízdě dojel na 13. místě a ve druhé jízdě jezdil hodně ve předu, bohužel přišel pád a propadl se. Celkově 13. místo ve velké konkurenci je také moc pěkný výsledek.
Na Pavlovi je vidět, že rychlost by byla, fyzička bohužel už ne. Po dobrém startu se pohyboval okolo 15. místa, bohužel se postupem času propadl na 30. místo a bylo vidět, že toho má opravdu plné brejle. Venda se vozil a užíval si jízdu ma svojí dvoutaktní Káče. Bohužel cca 10 minut do konce odjel do depa kvůli silné křeči v pravém zápěstí. I na něm bylo vidět fyzické vyčerpání.

Před druhou jízdou mx2 přišla obrovská bouřka. Já osobně jsem se těšil na pravej motocross na blátě, ale pořadatel se rozhodl poslední dvě jízdy zrušit. V tu chvíli asi správné rozhodnutí, nicméně za 20 minut bylo po dešti a trať byla naprosto v klidu sjízdná, což divákům ukázal Vašek Kovář, který do toho vjel a dal si 20 minut na blátě.

To by bylo asi tak vše podstatné. Obrovské díky patří Jardovi Kalnému a lidem, kteří mu pomáhají za nachystáni skvělých závodů a perfektního občerstvení.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..