Vvl-asiawing-steelprocup Hradiště 2.8.2020

Zdravíme Vas přátelé!

Spěchám se s Vámi podělit o zážitky ze včerejší závodní neděle. Mě jméno je Václav, pohodlně se usaďte a užijte si čtení.

Nejprve bych chtěl něco napsat o organizaci a přípravě tratě. Ráno při prejimce mě trochu překvapila výše startovného.. trochu startovné podražilo a už dávno není startovne za 500… ba ani za 600.. a dokonce ani za 700 ne.. je k zamyšlení zda to přiláká nebo spíše odláká jezdce.. když už účast nebyla nikterak závratná.. kolem kusů není nic moc..😐 na druhou stranu když sem viděl jak se Václav Vizinger staral o trať během dne.. ta stovka navíc na startovném mi vůbec lito nepřišla. Bylo vzorně nakropeno a 4x denně kompletně zoraná trať to se málo kde vidí! 😊

Z našeho týmu se ve veteránech proháněl náš týmový nováček Tonda Kouba, kterému náš dres náramně sekne a doufáme, že bude pilně reprezentovat😊 Dále v hobby mx 1 Sranda Uldrich, který sice méně trenuje ale jako jeden z mála nastoupil i do druhé jízdy, která se jela v dešti a velkém bahně!😎 Další jsem byl já a to ve třídě MX1, kde jsem předvedl svůj ,,standardní” výkon a to ze sem odpálil pár kol dopředu a pak se postupně dostal až někam za druhou polovinu pole😀

Největší pozornost vzbudili ale M+M Vaníčkovi. Matýsek tentokrát nedosáhl na bednu ale byl kousek pod ni, protože byla velká konkurence republikových jezdců kteří prijeli trénovat, protože se co nevidět pojede republika juniorů přímo zde na Hradišti. Milča predvedl pěkný stabilní výkon a i přes to, že mu v druhé rozjíždce pomalu přestávála jet motorka to celkově dotáhl na krásné 3 místo! Sečteno podtrženo já s Matyskem brambory 4. Milanek 3. Pozice Standy a Tondy bohužel nevím🙂

Já si myším ze si všichni přišli na své.. jak diváci tak jezdci.. kde jinde se povede ze za jedny závody vyzkoušíme všechny typy povrchu.. od sucha až po totální kaši 💩

Doufám, že se zase někde brzy uvidíme! ✊😊

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..