SMS Střední Čechy – Dobřany 22.8.2020

Zdravím naše věrné i nevěrné čtenáře!

Včera se v Dobřanech u Plzně odjel další podnik SMS Středních Čech a já (redaktor Vašek) bych Vám rád pověděl jak to tam probíhalo…

Z našeho týmu nebylo moc velké zastoupení.. vyrazil jsem tam jako jediný ,,reprezentant” našeho týmu. Ráno jsem se trochu opozdil a na prejimce sem byl jako poslední ale stále v limitu!😀 co trať? Z dálky vypadala velmi hezky ovšem místní SDH si spletla pravděpodobně zadní část trati s požárem a velmi vydatně ji uhasila.. takže se dopoledne muselo jezdit vedle po ,,kozí stezce”😀 na kvaldy už trať vypadala docela dobře.. takže sem se těšil na závody… radost mi ale netrvala dlouho.. v jedné zatáčce jsem musel trochu více zabrat nohou a ozvalo se již o několik dní dříve natažené tříslo… odpoledne byl začátek závodů posunutý cca o 45 min protože trať hodně vyschla a bylo nutné ji ,,uhasit” …to zapříčinilo ze můj prvni start byl až cca v pul 4 odpoledne.. na začátku závodu začalo vydatně pršet… prostě jak z konve!.. objel sem cca 10 kol a odjel znechucen do depa… oskrabal koulí bahna která byla předtím motorkou ..naložil a šel se dívat.. takže včerejší den nehodnotím jako úspěšný.. no nic každý den také není posviceni😀.. kdo jel včera místo závodu na výlet na Šumavu udělal dobře!😀 snad bude příště lepe! 3

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..